Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS LINE

17 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 26 авг. 15:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

Peugeot 508 1.6HDI 115HP AUTOMATIC BUSINESS 11 300 ЕУР
VW Touareg 3.0TDI 27 800 ЕУР
VW Jetta 2.0TDI 110HP STYLE 13 400 ЕУР
VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION 14 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
ШИФРА: 456899

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS 19 800 ЕУР
Mercedes-Benz E-Klass E350 CDI 231HP AVANTGARDE 13 600 ЕУР
VW Passat 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS 17 200 ЕУР
VW Golf 7 2.0TDI 150HP 4-MOTION 14 600 ЕУР
Кон почеток