Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vw Passat 2.0tdi HIGHLINE 4MOTION PANORAMA

10 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Niko Mak 23 фев. 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Niko Mak

34 Огласи во продавницата

Polovni delovi za Vw Passat b6 b7 123 ЕУР
Polovni delovi za poveke marki na avtomobili 123 ЕУР
Polovni delovi za poveke marki na avtomobili 123 ЕУР
Vw Passat 2.0tdi 4x4 Highline Panorama 10 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Prodavam Vw Passat 2.0tdi 140ks Highline 4 motion,voziloto e maksimalno zacuvano kako novo so plateni davacki do registracija,
So najvisoko nivo na oprema
AUTO PILOT
PANORAMA KROV
BEL KOZEN ENTERIER
4 MOTION
XSENON FAROVI
LED STOPOVI
PARKING SENZORI
GREACI NA SEDISTA.....
BEZ ZAMENA!
076201330
Niko Mak
076201330
Leaflet

Niko Mak

34 Огласи во продавницата
BMW E60 na delovi 0 ЕУР
BMW X3, E60 NA DELOVI 12 ЕУР
Delovi za  Audi a4  8,BMW e60/61, E90, E91, X3, Vw Passat 123 ЕУР
Audi A4 b8 2009 na delovi 123 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации