Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 8 1.6TDI 120HP

14 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 25 фев. 10:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

264 Огласи во продавницата

Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP 7 300 EUR
Mercedes-Benz GLC 250D 204HP 4-MATIC 9G-Tronic SPORT 34 600 EUR
Toyota Corolla 2.0 d 4d 126hp 5 300 EUR
BMW 418 Gran Coupe 418D 136HP 19 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
ШИФРА: 054603

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

264 Огласи во продавницата
Nissan Juke 1.6 117HP lpg 8 800 EUR
VW Beetle 1.2 105Hp 10 900 EUR
BMW 518 D 2.0 150HP AUTOMATIC 21 700 EUR
Peugeot 508 ACTIVE 2.0HDI 150HP BUSINESS 10 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации