Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 8 ALLTRACK 2.0TDI 150HP 4-MOTION

18 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 27 авг. 09:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

VW Passat CC 2.0TDI 136HP BLUEMOTION ПРОДАДЕН 14 600 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE 16 300 ЕУР
VW Passat 8 1.6TDI 120HP BM 15 900 ЕУР
Renault Scenic GRAND ZEN 1.5dCI 110HP 13 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
ШИФРА: 025160

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
BMW 2 ACTIVE TOURER 216D 116HP SPORT LINE 17 400 ЕУР
Citroen C4 1.6HDI 115HP BUSINESS 7 200 ЕУР
VW Golf e-Golf 115HP ELECTRIC 20 800 ЕУР
Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX 11 300 ЕУР
Кон почеток