Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat COMFORTLINE 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS

17 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 23 септ. 10:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

262 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz E-Klass 200CDI 136HP BLUEEFFICIENCY 12 700 EUR
Seat Altea XL COPA STYLE 1.6TDI 105HP ECOMOTIVE 9 700 EUR
Citroen C4 aircross 1.6hdi 115hp 4wd seduction 12 600 EUR
Peugeot 208 1.6 BlueHDI 100HP [ ТОВАРНО ] 6 700 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
ШИФРА: 003098

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

262 Огласи во продавницата
BMW 1 116d 116HP SportLine 13 400 EUR
VW Jetta 2.0TDI 110HP STYLE 13 400 EUR
Seat Altea XL COPA STYLE 1.6TDI 105HP ECOMOTIVE 8 800 EUR
BMW 116 D 1.5D 116HP EFFICIENT DYNAMICS 12 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации