Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat TRENDLINE 1.6TDI 120HP

14 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 04 дек. 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

Skoda Yeti 1.6TDI 105HP GREENLINE 11 600 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS 15 400 ЕУР
VW Golf 7 2.0TDI 150HP HIGHLINE 4-MOTION 14 600 ЕУР
Alfa Romeo Giulietta 1.6JTDM 120HP 11 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
ШИФРА: 084755

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
Opel Insignia SPORTS TOURER 1.6CDTI 136HP SELECTIV 9 500 ЕУР
VW Golf 7 2.0TDI 150HP 4-MOTION 14 600 ЕУР
Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP 12 800 ЕУР
Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP 34 400 ЕУР
Кон почеток