Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP BLUEMOTION COMFORT

13 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 19 фев. 14:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

264 Огласи во продавницата

Audi A6 AVANT 2.0TDI 136HP 17 600 EUR
Mercedes-Benz S-Klass S350D LONG 9G-TRONIC PLUS LUX EDITION 57 800 EUR
А: 038188 Peugeot 508 SW ACTIVE 1.6HDI 120HP BUSINESS 11 400 EUR
VW Golf 7 TRENDLINE BUSINESS 1.6TDI 110HP BM 10 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
ШИФРА: 084667

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

264 Огласи во продавницата
VW Passat 8 COMFORTLINE 1.4TSI 150HP 15 900 EUR
Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS 21 400 EUR
Renault Grand Scenic 1.5dCI 110HP LIFE 11 200 EUR
Peugeot 508 1.6HDI 115HP AUTOMATIC BUSINESS 11 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации