Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat Variant 1.6TDI 120HP DSG Comfortline

13 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 25 фев. 12:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

260 Огласи во продавницата

Opel Insignia 1.6 cdti 136hp selective 10 900 ЕУР
BMW X1 S-DRIVE 20D 190HP BUSINESS 20 700 ЕУР
Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX 11 300 ЕУР
Mercedes-Benz S-Klass S350D LONG 9G-TRONIC PLUS LUX EDITION 57 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
ШИФРА: 034113

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

260 Огласи во продавницата
VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION BUSINESS 14 300 ЕУР
Peugeot 3008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI 120HP BUSINESS 11 400 ЕУР
BMW 418 Gran Coupé 2.0TDI 136HP 18 900 ЕУР
Audi A6 2.0Tdi 150hp S-Line ultra 22 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации