Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Passat GT SPORT 177PH DSG avtomatik

5 500 ЕУР

Се продава од: Ivana 03 јан. 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Passat GT SPORT 177PH DSG avtomatik, odlicno socuvan, full oprema, 2008ma godina, na stranski tablici. cena 5500e. kontakt tel. 078 371 061
Leaflet
Кон почеток