Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat -10 desen volan

3 000 ЕУР

Се продава од: Blagoj 23 мај 03:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava passat so DESEN VOLAN na Angliski tablici, passatot e vo odlicna sostojba.
Gi ima site potrebni dokumenti za da meze da se registrar na Bugarski tablici.
Za provoke informacii javetese na: viber 00447765000683 Blagoj
ili Igor: 070261984
Leaflet
Кон почеток