Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V motor

4 ЕУР

Се продава од: Vlatko 12 авг. 21:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V motor

☎️ 072 268 608

MARKA: VW
Model: PASSAT
Motor: 2.0 TDI (dizel) 8V
Moknost: 140 KS ( 103 KW )
Godina na proizvodstvo:2005/2006
Menuvac: manuelen 6 Brzini
Kilometri pominati: 218 000KM so garancija
Zemja na poteklo: Germanija

OPREMA:
✅ KLIMATRONIK
✅ ALUMINSKI FELNI
✅ GUMI-ODLICNI
✅ ELEKTRIKA NA STAKLA
✅ ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
✅ MAGLENKI
✅ TEMPOMAT
✅ TONIRANI STAKLA VPISANI VO SOOBRAKJAJNA
✅ ABS/ESP
✅ AIRBAG
✅ SERVISNA KNISKA
✅ EURO KUKA

❗️ REGISTRIRANO DO 06.07.2021❗️
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации