Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9TDi 101ks UNIKAT -05

3 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Import SRL Вчера 18:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

502 Огласи во продавницата

Seat Leon 2.0 TDI 140ks 6brzini SPORT- 07 4 850 ЕУР
Ford Focus C-MAX 1.8TDCI 116ks FULL OPREMA - 06 3 250 ЕУР
VW Golf 5 PLUS 1.9TDI 105ks UNIKAT-ZAMENA-05 4 150 ЕУР
Peugeot 207 1.6 HDI 90ks 4L 100km Full oprema-08 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
🚩 AUTO IMPORT SRL KRIVA PALANKA 🚩

078-359-179 / 078-359-300

📌 МОЖНА ЗАМЕНА СО ВАША ДОПЛАТА 📌

📌 АВТОМОБИЛСКИ КРЕДИТ ( MOGO/IUTE ) ОД 12-60 МЕСЕЦИ РОК НА ОТПЛАТА 📌

📍Марка: PASSAT

📍Модел: 5

📍Година: 2005

📍Гориво: Дизел

📍Километри: 224.000km

📍Менувач: Рачен (5+R)

📍Сила на моторот: ( 1.9TDI 101KS)

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА.

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Посетете ја нашата продавница
Индустриска бр.30 Прикажи на мапата
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

502 Огласи во продавницата
VW Golf 5 2.0TDI 140ks 6brzini SPORTLINE -06 4 100 ЕУР
VW Passat 2.0TDI 8V-140ks 6-Brizni ZAMENA- 06 5 555 ЕУР
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI-90ks UNIKAT -02 2 350 ЕУР
Opel Astra H 1.7CDTI 101 101ks UNIKAT -05 4 100 ЕУР
Кон почеток