Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9TDi 110ks Registriran Servisiran - 00

1 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка 17 јан. 18:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Seat Altea 2.0TDI 140ks 6brizni ZAMENA - 05 -
Ford Focus 1.8 TDCI 101ks UNIKAT Full oprema -04 2 250 ЕУР
PEUGEOT 307 1.6HDI KLIMATRONIK SERVISNA ISTORIJA 3 650 ЕУР
Ford Fusion 1.4 TDCI 68ks PERFEKTNO 4L/100km-03 2 850 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
*НОВО*НОВО*НОВО*

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

*ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* СО САМО 0% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 60 МЕСЕЦИ И ПРЕДВРЕМЕНА ОТПЛАТА БЕЗ КАМАТА !!!

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилото е регистрирано до 11месец 2020година, сервисирано комплет !!!

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: VW PASSAT 1.9TDI 110KS KLIMATRONIK – 2000GODINA
Километража: 245.000km


Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЗИМСКИ)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА :
-VW GOLF 4,5,5PLUS,6 – VW TOURAN, FOX, JETTA, EOS
-CHEVROLET AVEO,SPARK,CAPTIVA,KALOS
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI, 1.6TDI
-BMW 320D,330D,118D,120D,X3,X5
-ALFA ROMEO – 156,147,159
-CITROEN C2,C3,C4,C5, XSARA PICASSO,
-FORD FOCUS, GALAXY, C-MAX, S-MAX
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA G ,H, J,GTC ,CORSA C D ,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA,ANTARA,MERIVA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO,CROMA,SEDICI
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE,SCENIK
-AUDI,A2,A3,A4,A6
-MAZDA 3,5
-SMART
-JEEP
-VOLVO S40,S60,V40,V60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,280,320,C200,220,270
-PEUGEOT PARTNER,PEZO,206,207,307,407,308
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто Импорт располага со различни марки на автомобили со проверен квалитет. Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка спроти бензинската пумпа на Макоил.
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
078359300 / 078359179
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
078359300 / 078359179
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Opel Meriva 1.7 CDTI 101ks FULL OPREMA NOVO 3 333 ЕУР
VW PASSAT 1.9TDI 131KS 6BRZINI HIGH LINE UNIKAT-04 3 950 ЕУР
Audi A4 1.9 TDI 131ks FULL OPREMA KLIMATRONIK -03 4 450 ЕУР
Citroen C4 2.0HDI 136ks 6brzini EXCLUSIVE XENON-06 -
Кон почеток