Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 TDI -05 6BRZINI CISTO NOV MAKSAUTO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 01 окт. 17:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата

OPEL ZAFIRA 1.9 DTI COSMO PAKET FULL MAKS AUTO-06 0 МКД
CITROEN C3 1.4 HDI-04 EXCLUSIVE MAKS AUTO 0 МКД
VW GOLF 6 1.6 Bifuel 75 kw fabricen plin Novvv  Maksauto M 0 МКД
VW BORA 1.9 TDI -00 HIGHLINE 6BRZINI MAKSAUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat

NOVO NA PAZAROT


M A X I M A L N O S O C U V A N NOVVVV!!


VOLKSWAGEN PASSAT 2.0TDI -05 PRVA REGISTRACIJA 2006 god 6BRZINI NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST FULLL


****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO I NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI ***


****KOLATA E NA REALNI KILOMETRI 183330 KM MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

****KOLATA E KUPENA OD PRV EDINSTVEN SOPSTVENIK OD ITALIJA OD AVTOSALON NA VW SO DVA ORIGINALNI KLUCA I PLASTICEN KLUC I FULL SERVISNA ISTORIJA *****OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMATRONIK
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- GREACI VO SEDISTA
- TEMPOMAT
- BOARDCOMPUTER
- KOZEN VOLAN
- FABRICKO OZVUCUVANJE SO CD
- 4 NOVI GUMI
- I USTE MNOGU OPREMA..

****MAKS AUTO UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA ****


********CENA PO DOGOVOR************


**** ZA POVEKE INFORMACII POSETETE JA PRODAVNICATA NA MAKS AUTO NA PAZAR3****

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
071359080 , 078343602
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата
TOYOTA RAV4 2.2 D4D 4x4 -08 MAKSAUTO M Nova 0 МКД
MERCEDES  A 180 CDI -09 NEW FACE Maksauto M 0 МКД
FORD C MAX 1.6 TDCI 66 kw čisto nov Maksauto M 0 МКД
VW GOLF 5 1.6 BIFUEL-08 BENZIN PLIN  MAKSAUTO M 0 МКД
Кон почеток