Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 6 2.0TDI 140KS -07 PERFEKT AUTO

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 23 јан. 14:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
**** KLIMA*****
*****ELEKTRIKA NA STAKLA*****
*****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI*****
*****SERVO VOLAN*****
***** GUMI SOLIDNI*****
*****ABS KOCNICI*****
*****8 X AER BAG*****
*****BORD COMPJUTER*****
***** RADIO*****
*****XALOGEN SVETLA*****
*****ALOMINIUMSKI FELGI*****
*****CENTRALNO SO DALINSKO*****
**** METALIK BOJA*****

KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA!
BEZ NIEDNA MAANA
SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA
SO TIF-HOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI
SO MOZNOST ZA PLAKJANJE NA LIZING!!!
LOKACIJA NA PLACOT ( NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA PRED MAKOIL BENZINSKATA 200METRI OD LEVATA STRANA ISPOD PATOT)
ISTO TAKA MOZE DA JA POSETITE NASHATA STRNA NA FB PERFEKT AUTO
PERFEKT AUTO VI NUDI ODLICHEN IZBOR NA AVTOMOBILI!!!
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Visit our store page
Kriva Palanka Show on the map
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

26 Огласи во продавницата
FORD KUGA 2.0TDCI 136KS 2010G REG PERFEKT AUTO 9 500 ЕУР
OPEL ASTRA H 1.7CDTI 110KS -10 PERFEKT AUTO 3 000 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI 140KS ODLICHNO PERFEKT AUTO -
OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN TWINPORT COSMO PERFEKT AUT -
Кон почеток