Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 tdi 110ks -98 so zimski i letni gumi

3 000 ЕУР

Се продава од: Branka 07 мар. 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Kolata e uvezena 2010 g. od Italija na realni 140.000 km i e postojano garazirana,redovno servisirana i odrzuvana,familijarna kola,so navlaki na sedistata.
Kolata e registrirana do septemvri 2016 godina.
So kolata odat i 4 letni gumi 15" vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации