Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PASSAT 1.9 TDI 77 KW 105 PS 2007 UVOZ OD GERMANIA

4 800 ЕУР

Се продава од: Besim 18 окт. 15:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
PASSAT 1.9 TDI 77 KW 105 PS 2007 🇩🇪🇩🇪🇩🇪
AVTO E DONESENO OD GERMANIA IMA PLATENO SVE DO REGISTRACIA
KLIMA
ESP
ELEKTRICNI PROZORI
RADIO CD
NEVIGACUA
GREACI NA SEDISTA
BORD KOMPJUTER
SERVISIRENO REBRASNI KAIS KOMPLET
SO GUMI NOVI LETNI
☎️070474998
Leaflet
Кон почеток