Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Passat 1.9tdi 131ks

0 ЕУР

Се продава од: Stefan Stojanovski 22 ноем. 00:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Prodavam passat vo dobra sostojba so dobra oprema klimatronik , greaci na prednite sedista , 6 brzini
Ne e registiran
Cenata ne e fiksna
Stefan Stojanovski
077 982 123
Leaflet
Кон почеток