Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 -03

3 550 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Вчера 20:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.600 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Sedan
Модел
Passat
Pasat 1.9 TDI 2003
Full Oprema
285000 km
Moze I zamena so moja doplata
Aleksandar
075971767
Кон почеток