Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 -03

3 600 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 14 јан. 03:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Passat 1.9 2003 god. 285000 km
FULL OPREMA
Aleksandar
075971767
Кон почеток