Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat 1.9 2003

3 550 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 25 ноем. 20:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Pasat 1.9 TDI 2003
Full Oprema
285000 km
Moze I zamena so moja doplata
Aleksandar
 
075971767
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации