Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat -15 Highline

20 500 ЕУР

Се продава од: Srgjan Ivanovski 13 јан. 23:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Se prodava VW Passat 2015 godina, Highline izvedba, kupen i servisiran vo Porsche Skopje, besprekorna sostojba, izvrsen golem servis, zimski i letni gumi, krovni nosaci.

Bez nikakvi zameni.

Cena 20500 Evra.
Srgjan Ivanovski
078447656
Кон почеток