Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat mozna zamena

1 700 ЕУР

Се продава од: Milaim 28 ноем. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Се продава Пасат во одлична состојба може замена
Leaflet
Кон почеток