Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW PASSAT B6 2.0 16V 170ks

5 200 ЕУР

Се продава од: Mile 12 јун. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Se prodava PASSAT B6 2005 2.0 16V 170 ks
Vo top sostojba povejce info na tel...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации