Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat 2.0 150 KS Bluemotion

16 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bluemarket Денес 09:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bluemarket

Bluemarket

7 Огласи во продавницата

Blu Market - Skopje има потреба од продавач 0 МКД
Dukan vo Kavadarci na atraktivna lokacija 0 ЕУР
Gumi za kamioni 385/65R22.5 220 ЕУР
Kolicka Inox za vo restoran 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Се продава VW Passat во одлична состојба , цена поволна . Фул опрема , сервисни документи . Прв сопственик . 075/216-343
Bluemarket
Специјализирани маркети за продажба на секаков вид санитарија, електрика, железарија , бои и лакови, водовод и канализација , мебел за купатила и многу други .
Посетете ја нашата продавница
ul. 514 br.2a Прикажи на мапата
075/265-242
http://bluemarket.com.mk/Sodrzina.aspx?j=1
Leaflet
Bluemarket

Bluemarket

7 Огласи во продавницата
HAPPY home center Kavadarci 0 МКД
Gumi za kamioni 385/65R22.5 220 ЕУР
Kolicka Inox za vo restoran 250 ЕУР
Elektricen viluskar 1 990 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации