Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS NOV UVOZ 2008 MT Auto

5 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 10:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS S-LINE NAVI XENON -09 MT Auto 8 999 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COMFORT 144000KM - 05.MT Auto 3 900 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 126000 KM - 06..MT Auto 3 999 EUR
Fiat 500 1.2 70 ks panorama koza 137000km 2009 MT Auto 4 999 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
vw passat 1.9 tdi 105 ks 179000 km perfektna
- servisna kniska i fakturi od audi -
- 2 klucevi
- napomena: 100% garancija za km -

- klima(ladi perfektno)
- kozen servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- bosse sound sistem 8 zvucnici, pojacalo i woofer
- 8 airbags
- hrom lajsni
- abs,
- esp,
- srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- aux in
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- bandazi 16-ki audi so novi gumi
- najdobriot motor na audi so potrouvacka 5 l/100 km
- ne e udirana ne e farbana nema grebani kopcinja nema grebanici
- kolata e na realni ** 179000 km ** so servisna kniska
- promenet rebrast kais, zategaci vodna pumpa se komplet na 170000
- servisna kniska 100% garancija za kilometri
- gi imame site fakturi od servisi
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto ! ! !
-- uvezena od italija ....plateni site davacki do registracija
---- bez zameni ---
lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
BMW 120D 163KS PERFEKTNO -05 MT Auto 4 800 EUR
HYUNDAI I30 1.6 CRDI 90 KS 120000 KM NOVA - 09.MT Auto 4 900 EUR
OPEL CORSA 1.2 80 KS SERVISIRANA NOVA - 08.MT Auto 3 600 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 126000 KM - 06..MT Auto 3 999 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации