Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Се продава од: ZORAN 26 фев. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Vo ODLICNA SOSTOJBA REGISTRACIJA DO 22.03.2018 ZELEN KARTON DUPLI ALUMINIUMSKI BANDASI itn.......
Leaflet
Кон почеток