Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat 1.9tdi 2002

3 900 ЕУР

Се продава од: ZORAN 21 септ. 19:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Vo ODLICNA SOSTOJBA REGISTRACIJA DO 22.03.2018 ZELEN KARTON DUPLI ALUMINIUMSKI BANDASI itn.......
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации