Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT REDIZAJN 1.9 131KS

Се продава од: Davor 08 јан. 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Proverka vo sekoe vreme
Leaflet
Кон почеток