Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo

4 500 ЕУР

Се продава од: Velin 16 септ. 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Kolata e vo odlicna sostojba registirana i so site servisi nema nikakov problem uvezena od ch bes zameni samo kes .
Leaflet
Кон почеток