Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PASSAT 1.9 TDI 2000 116

2 200 ЕУР

Се продава од: АЛЕКСАНДАР 18 окт. 10:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Регистриран до 07 2021,зелен картон,одржуван редовно,добро сочуван.
телефон за контакт 078 860 914
АЛЕКСАНДАР
078860914
Leaflet
Кон почеток