Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat BlueMotion

6 500 ЕУР

Се продава од: Passat Вчера 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 13.910 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Sedan
Модел
Passat
Kolata e vo odlicna sostojba ne e uvezuvana so realna kilometraza registrirana do 04.07.2020
Leaflet
Кон почеток