Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat karavan

850 ЕУР

Се продава од: riste 08 јан. 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Pasat 1.8 karavan vo dobra sostojba.pasatot e benzin/plin.Karoseriski e dobar a isto taka ima i dobar motor,cetiri novi zimski gumi nov akomulator.Mozno e zamena,Javete se na ovoj broj 078457015 Kristijan
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации