Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat B5 2.5 V6 150hp dizel

3 100 ЕУР

Се продава од: Suhejb 25 ноем. 21:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Pasat B5 2.5 V6 DIZELL
150 ps
God: 2002/1
6 Brzini
Registracia
Atest foli
Klimatronik
Tempomat
Xenon
Bi Xenon
Euro kuka
Kmandi na wollan
ESP Abs
Centralna brava
Elektricni retrevizori
4 Elektricni staklla
Moze zamena
Za poveke info
070-897-977
Suhejb
 
070897977
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации