Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 tdi 131ks

Се продава од: Daco 18 апр. 00:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
..
Leaflet
Кон почеток