Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Се продава од: Samir 02 авг. 02:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava Passat 2.5tdi v6 karavan automatic High line, so original 257000km so servisna kniska, clima tronik ladi perfect, greaci na sedista, elek stakla, 4novi gumi, atestirani stakla, kolata e vo perfektna sostojba vredi dase vidi moze Zamena so vasa ili moja doplata inf 070444491
Leaflet
Кон почеток