Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

9 450 ЕУР

Се продава од: Kire 17 ноем. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Се продава VW Passat 2009 година 2.0 тди 140к.с, купен од МК има изминато 107 000 км, редовно сервисиран,
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации