Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9TDI, 131KS

3 000 ЕУР

Се продава од: Fadil 25 септ. 19:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava Passat proizveden 2002 godina, redovno odrzuvan i e registriran do 10-ti mesec 2019 godina. Kolata e bez nikakov defekt i vo ispravna sostojba.
Za povekje informacii javete se na 077587539
Leaflet
Кон почеток