Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 4

1 700 ЕУР

Се продава од: Fatonn 28 јун. 08:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Se prodava passat 4
Godina 97
1.6 kubik benzin/plin dizen sistem lovato
1700euro cena ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток