Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TDI 130ks

3 350 ЕУР

3 850 ЕУР

Се продава од: Baba 21 мар. 23:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Prodavam VW Passat 1.9TDI 130KS
Full oprema
Registriran do 30.07.2017
Novi Gumi so 300km
Godina 2002
17ki OZ Bandzi
Extra sostojba bez dodatni vlozuvanja
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации