Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW passat 2.0

Се продава од: Zoran 25 ноем. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
VW Passat 2.0 so full oprema vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток