Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: Besart 07 јун. 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
2.0 Diesel 290.000 km .. se e vo red.
Нема посетени огласи
Кон почеток