Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat karavan -06

4 990 ЕУР

Се продава од: Ivana 17 септ. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Kolata e vo odlicna sostojba

* Kozni sedista
* Tempomat
* Greaci na sedista i retrovizori

Registrirana do 04.2021 godina
Kolata ima novi letni i zimski gumi

Kontakt telefon
071 374 544
Leaflet
Кон почеток