Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0

Се продава од: PASSAT 2.0 07 јун. 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Илинден, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
PRODAVAM PASSAT 2.0
2006 GOD
diesel
Нема посетени огласи
Кон почеток