Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks -05

7 500 ЕУР

Се продава од: BORO 07 мар. 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
KUPENA VO PORSE MAKEDONIJA NE E UVEZUVANA

PROIZVEDENA 7 MESEC 2005 GOD.
MOTOR 2.0 TDI -140ks
FULL OPREMA
DVOZONSKI KLIMATRONIK
GREACI VO SEDISTA
ELEKTRICNA ZAVESA NA ZADNO STAKLO
KOZNI SEDISTA
TEMPOMAT
ESP,10 X AIRBAG
SENZOR ZA DOZD I DOLGI SVETLA...................
SERVISNA KNISKA
2 ORIGINALNI KLUCA
100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации