Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TDI - 01

2 700 ЕУР

Се продава од: ivica makresanski 22 ноем. 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava Passat B5
74kw 1.9 TDI
Nparaveni se site servisi ..
Kolata vredi da se vidi ....
koristena za familjarno vozilo
ivica makresanski
072238520
Leaflet
Кон почеток