Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 1.9 TDI 105ks -05

5 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: BOBI Денес 13:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
VW PASSAT 1.9 TDI 105ks 2005g
REGISTRIRAN CELA GODINA
KLIMATRONIK
SONCEV KROV
2 KLUCA
078262979
5200e
Leaflet

BOBI

3 Огласи во продавницата
SERVIS CENTRIRANJE AVTO KLIMA POLIRANJE FAROVI 600 МКД
OPEL ANTARA -07 2.0 CDTI 4X4 0 ЕУР
Кон почеток