Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT B6 VARIANT 2.0TDI 140KS

5 999 ЕУР

Се продава од: Bojan 22 јун. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
2.0 TDI, 103KW, 140KS, REALNA KILOMETRAZA, UVEZEN OD PRV SOPSTVENIK OD ITALIJA ZA SVOJA DUSHA. AVTOMOBIL ZA MERAK.
140.000KM, ODLICNO SOCUVAN VNATRE I NIKOGAS NE-FARBAN NADVOR SO 100% GARANCIJA.
GUMI PIRRELI 2016G KAKO NOVI.
NAVI, DVD, 6CD CHANGER
PARKING SENZORI , TEMPOMAT.
SE E FABRICKI NEMA NISTO DADAVANO DOPOLNITELNO.
EKSTRA CENA.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации