Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: Evgenija 22 ноем. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Prodavam pasat dizel 1.9 ,2006 godina,menuvac racen cena po dogovor.
Evgenija
078264482
Leaflet
Кон почеток