Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO

15 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 14 мар. 20:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

10 Огласи во продавницата

VW Golf VI 2.0 140ks Highline 6 brzini 2010 Euro5 novo 7 650 ЕУР
Chevrolet Captiva 2.2 VCDI Facelift Registrirano Euro 5 2012 10 699 ЕУР
VW Golf 5 2.0TDI GT Sport 6 brzini 2008 Prvi Sopstvenici 5 399 ЕУР
BMW F10 525D 150KW 204KS AVTOMATIK REGISTRIRANO NOVO! 16 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Volkswagen Passat B8 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik NOVO!!
Godina 2017 Euro 6
Registracija 20.01.2022 Cela godina
130.000km Servisna kniska so 2 kluca
Full oprema Funkcionalno sve
4 Cisto novi gumi
Cena 15.900€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo Perfektna sostojba, Neuvezuvano redovno servisirano i odrzavano domakinski celosna dokumentacija na samo 130.000km Povekje info 077 742 464.

Avto St-Si placot se naogja vo Naselba Pintija na samiot pat karsi Mlecniot restoran Vatasa
Avto ST-SI
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

10 Огласи во продавницата
Peugeot 107 1.0 Benzin Full oprema  2007 114.000km Extra 2 799 ЕУР
Peugeot 207 1.4HDI 75ks Facelift Full oprema 2009 Extra 3 699 ЕУР
Audi A6 2.0TDI Facelift Avtomatik Registrirano Euro 5 7 950 ЕУР
VW Golf 5 1.9TDI 105ks Highline 6 brzini 2007 extra 4 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации